Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky zásilkového prodeje firmy Oskar – salus s.r.o.

31.5.2013

1.  Objednání

1.1 Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých povinných údajů v objednávkovém formuláři. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, smlouva vzniká dodáním zboží objednateli.

1.2 Prodávající má právo odmítnout objednávku od kupujícího, který neodebral, či řádně nezaplatil závazně objednané zboží v minulosti.

1.3 Provozovatelem internetových stránek www.oskarsalus.cz  je společnost
Oskar – salus s.r.p., IČO: 26472651

1.4 Objednatelem zboží na serveru www.oskarsalus.cz/obchod může být jen fyzická osoba starší 18 let nebo osoba právnická oprávněná uzavírat kupní smlouvy.

2. Dodací podmínky

2.1 Zboží bude dodáno na místo určení a zvoleného dodání dle objednávkového formuláře. Vlastnické právo přechází na kupujícího zaplacením sjednané ceny.

2.2 Standardní doba dodání je do 3-4 pracovních dní.

2.3. Pokud kupující zásilku nepřevezme a ta bude vrácena zpět prodávajícímu, může prodávající požadovat zaplacení všech přepravních nákladů od kupujícího.

2.4 Prodávající může objednávku zrušit pouze v případě, že zboží se již nelze dodat nebo se výrazným způsobem změnila cena. O této skutečnosti bude kupujícího ihned informovat.

3. Platební podmínky a cena

3.1 Zboží je možné uhradit převodem z účtu nebo platbou platební kartou, která umožňuje platby přes internet. Zboží objednané formou dobírky je splatné v hotovosti při předání zboží.

3.2 Každá objednávka bude evidována v systému.

3.3 Cena zboží je uváděna včetně 15% DPH.

4. Cena za dopravu

4.1. Doručení v ČR zajištujeme službou GLS a Českou poštou: na dobírku 119,- Kč, platba předem na účet 69,- Kč. Dopravu ZDARMA máme k hodnotě objednávky nad 1500,- Kč. Cena dopravy je uváděna včetně 21% DPH.

4.2. Dopravu na Slovensko zajišťujeme přepravní společností GLS. Cenu doručení vaší objednávky na Slovensko vám sdělíme individuálně podle váhy a aktuálního kursu EUR. 

5. Informace o zboží

5.1 Informace o zboží jsou získávány od výrobce. Změny v parametrech, popisu nebo změně obrázku nejsou důvodem k reklamaci.

5.2 Prodávající upozorňuje, že “věrnost barev” na fotografiích nemusí naprosto přesně odpovídat realitě a je závislé i na kvalitě monitoru kupujícího.

6. Závěrečná ustanovení

6.1 Kupující má nárok na vrácení zboží do 14 dnů od obdržení zboží bez udání důvodu. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním nepoškozeném obalu. V tom případě je kupující povinen uhradit přepravní náklady a cena zboží mu bude vrácena formou převodu na účet.

6.2 Vyplněním objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek, výši ceny objednaného zboží i dopravních nákladů.

6.3 Účastníci se ve smyslu ustanovení § 262 odstavce 1, obchodního zákona dohodli,
že není-li obchodními podmínkami zde uvedenými výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem.

Chráníme vaše osobní údaje

Společnost Oskar – salus s.r.o.provozující internetový obchod www.oskarsalus.cz/obchod považuje zpracovávané osobní údaje za vysoce důvěrné a nakládá s nimi v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Data nejsou v žádném případě poskytována třetím stranám a jsou využita pro úkony přímo související s vaší objednávkou a pro marketingové účely výhradně firmy OSKAR – salus s.r.o..

Obchodní podmínky si můžete stáhnout zde v PDF :