Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

O Firmě

 
   ČESKÁ SPOLEČNOST S TRADICÍ

Jsme česká společnost, která se již více jak 20 let věnuje výrobě a distribuci přírodních produktů – doplňků stravy, zdravotnických prostředků, tradičních léčiv a potravinám pro zvláštní lékařské účely. Naše přípravky se vyznačují jedinečnou schopností spolehlivě pečovat o zdraví člověka, a to přirozeným, vysoce šetrným a účinným způsobem. Jako rodinná firma s dlouholetou tradicí víme, jak důležitou hodnotou je zdraví našich bližních a nás samotných. Proto vždy k naší práci přistupujeme s maximálním pochopením, péčí a odpovědností.

 

 NÁŠ CÍL - TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE ZDRAVÍ

Firma OSKAR salus byla založena v roce 1992 a od té doby prošla značným vývojem. Kultura, hodnoty a cíle však zůstaly stejné – již od samého začátku máme na srdci jen jedno, spolehlivě poskytovat našim zákazníkům nejlepší nabídku přípravků na přírodní bázi pro efektivní péči o zdraví a dobrou kvalitu života plného radosti. Naše firma byla jednou z prvních, která začala působit na trhu potravinových doplňků a starat se tak o zlepšování kvality života nás všech.

 

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

Svoji pozornost soustřeďujeme jen na ty výrobky špičkové kvality, které jsou spojením nejmodernějšího výzkumu a technologie s mimořádně prospěšnými účinky přírodních látek pro zdraví a dobrou kondici. Jsou bez konzervantů a chemických přísad a vždy dbáme o to, aby naši zákazníci dostali to nejlepší.

Výrobky, které nabízíme, představují to nejlepší v daném oboru a jsou tak spolehlivým garantem prověřených zkušeností a tradic spojených s nejnovějšími poznatky v oblasti zdraví. Výsledkem je maximální kvalita, spolehlivost, účinnost a moderní komfort užívání pro vás - naše zákazníky. Naše produkty lze užívat ve formách kapslí, tablet či rozpustného prášku.

Mezi výrobky, které u nás v minulých dvou desetiletích získaly nejvyšší ocenění a pomohly již tisícům zákazníků, jsou např. kloubní kolagenní výživy řady Gelatina plus, přípravek pro správnou hladinu cholesterolu Lecitamin či unikátní gel Silicea pro zdravé trávení.

SAMOSTATNÁ VÝROBA

Zvláštní kapitolu představuje i naše samostatná výroba doplňku stravy s názvem Lecitamin , který se skvěle osvědčil a je volně k dostání v celé lékárenské síti v ČR. Tento výrobek byl v nedávné době modernizován. Pod vedením našeho výzkumného týmu byla připravena nová ještě účinnější podoba s obsahem fytosterolů k udržení správné hladiny cholesterolu a spektrem 10 vitamínů k celkovému fyzickému a psychickému zdraví.

 SPOLUPRÁCE S A. HÜBNER

Úzce spolupracujeme s německou firmou A. Hübner , která v Evropě představuje jednoho z předních producentů přírodních léčiv a potravinových doplňků s více než 80 letou tradicí, s nejmodernější vědecko-výzkumnou bází a s nejnovější technologickou základnou. Týmy složené z předních lékařů, farmakologů, biologů a dietologů připravují výrobky té nejvyšší kvality tak, aby naši zákazníci dostávali vždy jen to nejlepší.

S přírodními a léčebnými přípravky firmy A. Hübner se dnes zákazník setkává prakticky po celé Evropě - celkově ve 30 zemích světa. Proto jsme velmi potěšeni, že vybrané zvláště osvědčené produkty můžeme nabízet také našim zákazníkům v ČR.

POLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Společenská odpovědnost je jedním z pilířů firemní filozofie a nedílnou součástí naší činnosti. Společenskou odpovědnost považujeme za přirozenou součást naší práce a důrazně dohlížíme nad hlavními zásadami, kterými jsou: vysoká kvalita nabízených produktů, komunikace, vstřícnost a loajalita k partnerům a zákazníkům, spolehlivost a zodpovědnost ve všem, co děláme. Součástí našich aktivit je také přímá pomoc a sponzorská podpora potřebným (např. podpora Domů dětí a mládeže prostřednictvím Nadačního fondu Hanky Kynychové). Protože pouze firma, která rozumí lidem, může být dlouhodobě prospěšná a vytvářet lepší podmínky pro život svých zákazníků.