Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Indikace

Přírodní doplňky stravy

Přírodní doplňky stravy jsou takové, které jsou vyráběny ryze z přírodních látek. Z běžné stravy můžeme získávat spoustu užitečných živin a vitaminů. Přírodní doplňky stravy ale mají jedinečnou funkci, a to, že naše tělo z nich čerpá živiny, které z běžné stravy v takové míře čerpat nedokáže, a i přesto jsou velmi potřebné k životu a správné funkci organismu. To napomáhá příznivě ovlivňovat naše zdraví, vedle správné životosprávy (dostatek pohybu, pitný režim, dostatek spánku, vyvážená strava, atd.)

Přírodní doplňky stravy je obvykle vhodné konzumovat spolu s jídlem, nebo hned po něm, pro maximalizaci jejich optimálního účinku. Mohlo by se zdát, že pestrá strava a spoustu vitamínů z ovoce a zeleniny úplně postačí. Ale protože většina z nás je často ve stresu, pije kávu, kouří, konzumuje alkohol, dýchá výfukové plyny z aut a další, je důležité předcházet všem těmto negativním vlivům a udržovat si tak své zdraví pevné díky doplňkům stravy.

Na těchto doplňcích nebyly prokázány vedlejší účinky a jsou zcela vhodné i pro těhotné a kojící ženy - vyživujeme svého potomka tím, co samy taktéž potřebujeme ke zdraví, proto na něj nemohou působit škodlivě. Doplňují tedy látky, které našemu tělu chybí a podporují regenerační schopnost organismu. Zvyšují imunitu a obranyschopnost.

Doplňky stravy pro sportovce

Pokud máte zvýšenou fyzickou zátěž, je pro Vás mimořádně vhodné užívat přírodní doplňky stravy pro sportovce. Zaprvé pro Vaše celkové zdraví a za druhé, napomáhají Vám zvyšovat fyzické výkony a usnadňují Vám dosažení našich cílů. Pokud budete sportovat a mít správný jídelníček, tyto doplňky mohou znásobit Vaše výsledky.

Mohou Vám pomoci například rychleji nabrat svalovou hmotu, zbavit se přebytečných tuků a také napomáhají regenerovat organismus po sportu. Dalším jejich pozitivem je příznivá cena, kde s jejich účinkem dosáhnete větších výsledků, než pouze při nákupu a konzumaci potravin, které se musí obvykle dále upravovat, aby působily ve Vašem těle přinejmenším stejně účinně.

Ideální je tedy spojit vyváženou stravu bohatou na proteiny a vitaminy, které získáme z ovoce, zeleniny, dále zařadit do jídelníčku celozrnné pečivo a dostatečné množství tekutin a další látky, například minerály, může naše tělo čerpat z těchto doplňků stravy, které je pro tělo z klasického stravování obtížné získat.

To vše vede k lepší životosprávě a pevnějšímu zdraví. Naše klouby jsou při aktivním pohybu více zatížené, což se postupem času může negativně projevit na jejich funkci. I proto je velmi důležité obohacovat tělo o látky, které jim chybí a z běžné stravy je nevstřebáme v potřebné míře. A navíc budou naše fyzické výkony blíže k našemu stanovenému cíli.