Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Gelatine Plus Maritime

Šetřete své klouby, ale nešetřete na nich!

Co je Gelatina plus maritime a jak funguje?

Gelatina Plus maritime je jedinečný přípravek pro správnou funkčnost pohybového aparátu. Obsahuje vysoce účinný výtažek bílkovin z mořských živočichů – kolagen MARITIME a další cenné složky pro komplexní cílenou výživu vašich kloubů, kostí, šlach i svalů .

Komplexní kúra - Gelatina plus maritime obsahuje

Kolagen MARITIME

Kolagen je základní stavební látkou kloubní chrupavky, kostí, šlach i vazů – tedy všech pojivových tkání v našem těle. Tvoří v nich silná vlákna a podmiňuje tak jejich pevnost, pružnost a odolnost. Pro správnou funkčnost naše pohybového aparátu je proto klíčovou složkou.

Gelatina plus maritime obsahuje vysoce čistý kolagen MARITIME, který je cenným zdrojem 20 nejdůležitějších aminokyselin. Tyto bílkovinné látky se podílejí na udržení svalové hmoty a zpevňují celý pohybový aparát. Pomáhají také udržovat zdraví a správnou funkčnost našich kostí.

Kombinace hořčíku a vápníku na kosti a obnovu tkání

Vápník je nezbytný pro zachování normálního stavu našich kostí. Hořčík pomáhá při dělení buněk - tento biologicky důležitý proces je předpokladem každodenní přirozené obnovy všech tkání v těle.

Vitamin C pro imunitu a podporu kloubních chrupavek

Vitamin C je pro naše tělo důležitý hned z několika důvodů. Přispívá k tvorbě pevných kolagenních vláken, tolik potřebných pro normální funkčnost kloubních chrupavek a celého pohybového systému. Pomáhá také chránit buňky před tzv. oxidačním stresem, tedy nežádoucími produkty oxidačních procesů v těle. Podporuje tak naši přirozenou obranyschopnost.

Gelatina plus maritime má komplexní a vyvážené složení pro zdraví celého pohybového aparátu. Poskytuje kolagen MARITIME a důležité minerály a vitamin C pro podporu tvorby kolagenu a správnou funkci kloubní chrupavky. Je tak jedinečným přípravkem pro podporu pohybového aparátu.

1 denní dávka obsahuje:

 kolagen     vápník    železo     hořčík      vitamin C  
2400 mg 200 mg 3,33 mg 80 mg 26,7 mg
 

 Koupit v e-shopu Oskar salus