Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Gelatina Plus


Co je Gelatina plus a jak funguje?

Gelatina plus je osvědčená kloubní výživa pro správnou funkčnost pohybového aparátu a podporu všech kloubů v těle. Šetřete své klouby, ale nešetřete na nich! 

  • Vysoké denní dávky = vysoká účinnost

Pro optimální podporu pohybového aparátu je nutné tělu pravidelně dodávat správnou výživu. Protože pouze zdravé klouby, šlachy a svaly, kterým je dopřána adekvátní péče a správný přísun živin, zůstanou spolehlivě funkční i ve vyšším věku. Jako účinná podpora celého pohybového aparátu se nejlépe osvědčil kolagen.

Jak působí kolagen na klouby?

Kolagen je základní bílkovinnou složkou všech pojivových tkání. Je hlavní stavební součástí kloubní chrupavky, kostí, šlach i vazů. Představuje dokonce 25 % veškeré bílkovinné hmotnosti našeho organismu. V těle tvoří velmi pevné svazky, jimiž vyztužuje kloubní tkáně a podporuje jejich pevnost a pružnost.

Účinná látka kolagen Q-Premium®

Gelatina plus obsahuje hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM®, který se nejlépe osvědčil pro podporu pohybového aparátu. Kolagen v této formě dokáže naše tělo nejlépe vstřebat, například efektivněji než „obyčejný“ nativní kolagen, který kvůli své fyzikální stavbě nedokáže tělo celkově využít.

Gelatina plus poskytuje tělu vysoce účinný hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM® s podílem 20 klíčových aminokyselin včetně vzácného hydroxyprolinu, který v těle spolu s ostatními aktivními bílkovinnými látkami podporuje tvorbu kolagenu včetně nejdůležitějších typů I a II.

Další účinné látky

Gelatina plus obsahuje i další účinné látky pro komplexní a vyváženou výživu celého pohybového aparátu . Spolu s kolagenem Q-PREMIUM® poskytuje tělu také široké spektrum potřebných minerálů: železo + vápník + hořčík a vitamin C. Účinně tak podpoří celý pohybový aparát včetně kloubních chrupavek, šlach, svalů i kostí.

  • Vápník a hořčík podporují normální stav kostí.
  • Železo je nezbytné pro tvorbu červených krvinek, důležitých nejen pro pohybový aparát.
  • Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenních vláken a podporuje tak normální stav chrupavek kloubů.

1 denní dávka Gelatiny plus obsahuje:

   čištěný kolagen      vápník   železo    hořčík       vitamin C  
2040 mg 200 mg 3,33 mg 80 mg 26,7 mg