Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Garance kvality

 

logo-mzcr.gif

haccplogo.png

approvedeu.jpg

Naše přípravky jsou v souladu s aktuálními platnými předpisy EU. Zdravotní účinky obsažených látek jsou potvrzené na nejvyšší vědecké úrovni, doporučené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA) a přijaté Evropskou komisí.

Produkty jsou řádně notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR a splňují nejvyšší garance kvality, spolehlivosti, čistoty a nezávadnosti. Výrobní a skladové prostory firmy Oskar salus jsou pravidelně kontrolovány Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. Vždy přitom dbáme na dodržovaní všech pravidel a požadavků.

Výběr přípravků je vždy přísně podmíněn požadavky na maximální kvalitu produkce. Naše produkty tyto požadavky 100% splňují. Jsou připravovány nejnovější technologií výroby, s kvalitou nejvyšší farmaceutické čistoty a splňují i ta nejpřísnější kritéria jakosti a bezpečnosti - HACCP, GMP a ISO 9001.

Nabízené produkty vždy splňují špičkové nároky na kvalitu a spolehlivost. Výrobky řady Gelatina plus navíc získaly ve své zemi i nejvyšší ocenění jako produkt roku. Stejné ocenění získala i Original Silicea Balsam