Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Co je Tannenblut® a jak funguje?*

Tannenblut® je léčivé bylinné tonikum proti rýmě, kašli a nachlazení. Obsahuje unikátní směs 8 bylin z Černého lesa, obohacenou o další cenné látky. Účinnost originálního německého přípravku Tannenblut® je ověřena více než 85letou tradicí.

Kdy vám pomůže

Tannenblut® se používá k prevenci a podpůrné léčbě:

  • nachlazení
  • zánětů horních cest dýchacích
  • rýmy
  • kašle
  • zahlenění

Přípravek přirozenou cestou posiluje imunitní systém. Chrání sliznice dýchacích cestpřed vniknutím choroboplodných zárodků, a pokud už jimi napadeny jsou, podporuje léčbu. Pomáhá také při zahlenění: čistí průdušky i nosní a čelní dutiny.

Doporučujeme užívat Tannenblut® nejen když trpíte akutním onemocněním, ale také jako prevenci v období chřipek a nachlazení.

O tradičním léčivém sirupu

Originální bylinný přípravek Tannenblut® se vyrábí v Německu již více než 100 let. Má vynikající chuť, kterou si oblíbíte vy i vaše děti. Jeho užívání nemá žádné nežádoucí účinky. Neobsahuje alkohol. Je vhodný pro dospělé i děti od 3 let věku.

Vyzkoušejte osvědčené bylinné tonikum z Černého lesa

Objednejte si léčivý sirup Tannenblut® a chraňte své tělo před chřipkou a nachlazením. Pokud už nemocní jste, podpořte léčbu touto osvědčenou kombinací 8 bylin, lesního medu, kandysu a citrónové šťávy.

Náš tip! Vyzkoušejte také bylinné bonbony Tannenblut® proti rýmě a nachlazení. Zklidňují sliznice dýchacích cest a usnadňují vykašlávání.

 

Koupit v e-shopu Oskar salus

 

*Tyto informace se vztahují na tradiční lék  ”Tannenblut ®” vyráběný v Německu.