Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Co je Lecitamin a jak funguje?

Nově koncipovaný LECITAMIN představuje unikátní kombinaci bioaktivních látek Complex-Vita-Strong® ve formě lahodného nápoje v prášku s fytosteroly pro správnou hladinu cholesterolu a skvělou fyzickou i psychickou kondici.  Výborně se vstřebává, nemá žádné vedlejší účinky. K dostání je v  každé lékárně v příchutích: jahoda, vanilka, karamel a cappuccino.

 

Complex-vita-strong®obsažené látky a vlastnosti

  • Rostlinné steroly v nejmodernější formě  obsažené v denní dávce Lecitaminu (>0,8 g denně) přispívají k udržení správné hladiny cholesterolu v krvi.
  • 100% denní dávka 10 vitaminů  pro podporu normální funkčnosti srdce Lecitamin obsahuje thiamin. Dále riboflavin a vitaminy B6 a B12, které přispívají k tvorbě červených krvinek a kyselinu listovou k normální tvorbě krve. Obsažený vitamin C podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév. Vitamíny skupiny B s D-biotinem aktivně podporují činnosti nervového systému a psychické funkce jako jsou např. paměť, myšlení a koncentraci a dobrou duševní kondici. Ke snížení únavy a vyčerpání navíc přispívá komplex riboflavinu, niacinu, kyseliny listové, vitaminů B6, B12 a vitaminu C.
  • Ověřený lecitin je  klíčová látka tkání jako je srdce, mozek a nervová vlákna.

Koupit v e-shopu Oskar Salus