Nahoru

Zeptejte se nás. Odpovíme Vám na Váš e-mail do 24 hodin.

Arthoro basis funkčnost

Co je Arthoro® basis a jak funguje?

Arthoro® basis je ověřený přípravek na přírodní bázi, určený k cílené podpoře pohybového aparátu. Obsahuje vysoce účinné výtažky z mušlí Perna canaliculus neboli slávky zelenoústé.

Nezbytným předpokladem správného fungování kloubů , svalů, šlach a kostí je – spolu s dodržováním zdravé životosprávy – také pravidelný přísun důležitých živin .

Přírodní produkt Arthoro® obsahuje speciální složení látek , jejichž účinky ověřily rozsáhlé vědecko-výzkumné studie. Jednotlivé složky přípravku byly pečlivě vybrány tak, aby splnily rozmanité individuální potřeby pro správnou podporu celého pohybového aparátu.

Přípravek je vhodný pro všechny, kdo chtějí účinně podpořit svůj pohybový aparát: aktivní sportovce , osoby zotavující se po úrazech nebo trpící zánětlivými onemocněními kloubů i seniory s opotřebovaným kloubním aparátem. 

Obsažené látky a jejich účinky

Základní složkou přípravku Arthoro® basis je koncentrát z mořských mušlí Perna canalicus neboli slávek zelenoústých. Obsahuje přírodní glykosaminglykany (GAG), které se vážou na bílkoviny v našem těle a dohromady vytváří tzv. proteoglykany. Ty představují základní složku pojivových tkání.

Výtažky z mušlí dále obsahují omega-3 nenasycené mastné kyseliny, kyselinu křemičitou a další cenné minerální látky a stopové prvky.

Přípravek tak poskytuje komplexní výživu pro celý pohybový aparát , včetně kloubů a kloubních chrupavek. Zároveň dodávají potřebné živiny osobám, které z nejrůznějších důvodů nemohou přijímat potřebné výživné látky v potravě – například vegetariánům.

Kombinace 4 vitaminů

  • Vitamin E chrání buňky před škodlivým oxidačním stresem.
  • Vitamin B6 podporuje náš imunitní systém.
  • Kyselina listová a vitamin B12 napomáhají správnému dělení buněk v těle.
  • Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek a kostí. Také ochraňuje buňky - včetně buněk namáhaných kloubních tkání - před škodlivými oxidačními procesy.

Špičková kloubní výživa na přírodní bázi

Arthoro® basis nabízí jedinečnou kombinaci přírodních glykosaminglykanů (GAG) s dalšími živinami, důležitými pro náš zdravý pohybový aparát. Pomáhá, aby naše klouby, svaly, šlachy a kosti zůstaly pevné, pružné a odolné.

Přípravek Arthoro® basis dodá tělu potřebné živiny z moře v podobě moderních kapslí bez chuti a zápachu. Kapsle se snadno polykají a jsou rychle stravitelné. Účinně se vstřebávají a snadno pronikají do buněk cílových tkání.

Speciální technologie přípravy koncentrátu z mušlí zajišťuje vysokou koncentraci prospěšných přírodních látek, jejich maximální čistotu, účinnost i spolehlivou vstřebatelnost a využitelnost v našem těle.

 

Koupit v e-shopu Oskar Salus